با استفاده از بالگرد مناطق گرفتار شده در برف  استان گیلان مشخص گردیده

چهارشنبه در جریان بازدید هوایی از مناطق برف گرفته استان اظهار داشت: با توجه به پیش‌بینی‌های هواشناسی، اخطاریه‌ها و اطلاعیه‌های لازم درخصوص بارش برف، پیش‌بینی می‌شد که ارتفاع برف در بعضی از مناطق بیش از ۷۰ سانتی متر باشد.

وی به تمهیدات اندیشیده شده در استان برای مدیریت برف و تقاضا از مردم برای پرهیز از سفر‌های غیرضروری نیز اشاره و اضافه کرد: با وجود هشدارها، برخی هموطنان از مسیر‌های مختلف اصلی و فرعی به گیلان سفر کردند که در منطقه امامزاده هاشم و سراوان، درگیر برف شدند.

نجار خاطرنشان کرد: در جهت رفع این مشکل استانداری گیلان، دستگاه‌های اجرایی و راه و شهرسازی اقدامات مطلوبی انجام دادند و در این رابطه تعداد زیادی از مسافران را به صورت اضطراری اسکان و امکاناتی را در اختیارشان قرار دادند.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه برق بسیاری از مناطق شهری و روستایی هم وصل شده، افزود: اعتباری نیز از سوی سازمان برنامه و بودجه برای این کار پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه ۵۰ اکیپ وزارت نیرو از استان‌های دیگر به گیلان اعزام شده اند، گفت: به سبب مسدود بودن راه و عدم امکان پرواز بالگرد طی روز گذشته، امروز از اولین ساعتی که امکان پرواز میسر شده، عیب یابی مسیر‌ها از طریق بالگرد نیز آغاز شد.

نجار با بیان اینکه تلاش‌ها برای اتصال برق ادامه دارد، از مردم خواست جهت کاهش مشکلات موجود همکاری لازم را با خدمتگزاران خود در بخش‌های مختلف داشته باشند.

رییس سازمان مدیریت بحران کشور خاطرنشان کرد: خوشبختانه قطعی گاز در گیلان وجود ندارد.

رئیس جمهوری امروز در گفت: وگویی تلفنی با استاندار گیلان، در جریان آخرین گزارش‌ها درباره مشکلات ناشی از بارش سنگین برف در این استان قرار گرفت و دستورات لازم را برای تسریع در روند خدمت رسانی به مردم و کاستن از مشکلات ناشی از این بارش‌ها صادر کرد.

ساعتی پیش نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و استاندار گیلان با همراهی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، از مناطق برف گرفته استان بازدید کردند.

حجت الاسلام رئیس جمهوری نیز امروز در جلسه هیات دولت به وزیران راه و شهرسازی، نیرو، ارتباطات و فناوری اطلاعات و کشور دستور داد تا تمامی امکانات وزارتخانه‌های خود را برای تسریع در روند خدمت رسانی به مردم و کاستن از مشکلات ناشی از این بارش‌ها بکار گیرند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ترجمه متون تخصصی
دانلود آهنگ
فرحان کتــابخانه عمومی شهدای دره مرادبیگ داروی جامع امام رضا علیه‌السلام تفحص دانلود آهنگ جدید از خواننده های ایرانی جابینــا وبلاگی برای کسب درآمد لوستر های لوکس و زیبا طراحی داروخانه دانـلــــــــــــــــود اپـــــــــســـــــــ علی کفیری