تلاش ها برای مهار آتش سوزی در جنگل های تالش همچنان ادامه دارد. 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری تالش از وقوع آتش‌سوزی در نقاطی از اراضی جنگلی این شهرستان و تلاش دستگاه‌های دولتی و مردم برای مهار آن خبر داد.

جابر حسینی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری تالش اظهار کرد: آتش سوزی در نقاط پایین دست اراضی جنگلی مناطقی همچون جوکندان، پی سرا، نارنجدول، خرجگیل و پیرهرات تالش گزارش شده است و این اتفاق از عصر امروز روی داده و وزش باد بخصوص در ارتفاعات، عامل تشدید آن بوده است.
وی ادامه داد: احتمال دخالت عامل انسانی نیز وجود دارد اما اظهار نظر دقیق در این خصوص و ارزیابی مقدار آسیب وارده به درختچه‌ها و توده‌های جنگلی، فعلا در تاریکی شب مقدور نیست.
وی افزود: نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی، آتش نشانی، بسیج و نیروهای مردمی مشغول مهار آتش هستند و در صورت کاهش سرعت باد، اطفاء حریق تسریع خواهد شد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری تالش گفت: فرماندار و برخی دیگر از مسئولان و مقامات محلی نیز در مناطق دچار آتش سوزی حضور یافته‌اند و تلاش برای مهار شعله‌ها ادامه دارد.
حسینی سطح اراضی ملی تالش را ۲۴۰ هزار هکتار اعلام کرد


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ترجمه متون تخصصی
دانلود آهنگ
فروش انواع پیجر با بهترین کیفیت محصولات نانو اسپرت درس های تکراری تعمیر سانترال خانه موفقیت فید ریدر گهر آنلاین لبخند صورتی :) اَبَد mohajerat11